Vízia ZirconTech summitu

“Môžeš si nájsť cestu, alebo výhovorky“

Myšlienka a zámer

Cieľom summitu je vzájomná výmena skúseností s obohacujúcim dopadom na celú podnikateľskú komunitu. Zámerom summitu je zdieľanie myšlienok inšpiratívnych lídrov slovenských a českých spoločností, ako aj ich podpora a samotný rozvoj v podnikateľskom prostredí na Slovensku, aj v Českej republike.

Pre koho je summit určený?

Starostlivo vybraní speakri a hostia, ktorí budú oslovení prostredníctvom pozvánok za účelom vytvorenia inšpiratívneho prostredia inovatívnych myšlienok a nápadov. Pozývame lídrov a podnikateľov, ktorí dokážu motivovať a zlepšovať stav podnikateľského prostredia. Tých, ktorí majú ambíciu zdieľať svoje názory, nápady a témy s ostatnými účastníkmi summitu, aby tak posunuli seba, aj okolie tým správnym smerom.

Prínos summitu

Jedinečná spleť rokmi overených skúseností a vízii z podnikateľského prostredia vytvorená pre inšpiráciu a priblíženie nových možností pre existujúcich, ale aj budúcich podnikateľov. Zdieľané poznatky sa tak budú môcť šíriť a pomáhať všetkým tým, ktorí to potrebujú. Aj preto má summit výnimočnú podporu mediálnych partnerov, ktorí budú silu týchto myšlienok dôstojne reprezentovať.

“Vytvorme spoločne myšlienkové prostredie, v ktorom sa môžeme navzájom inšpirovať a zdieľať perspektívy. Vytvorme spolu niečo, čo tu ešte nebolo.”

Prvý na Slovensku a Česku

Využite príležitosť byť súčasťou prelomovej udalosti, ktorá nanovo zadefinuje hodnotné dialógy v biznisovom odvetví, a pozdvihne úroveň vedomostí a skúseností na našom trhu. Ako prvý svojho druhu na území Slovenska a Českej republiky, tento summit sľubuje výraznú zmes vizionárskych postrehov, špičkových stratégií a unikátnych príležitostí na networking. Poskytne tak jedinečný priestor na zdieľanie nápadov a lepšie orientovanie sa v dynamickom podnikateľskom prostredí. Vytvorili sme exkluzívnu platformu, ktorá podporuje spoluprácu medzi lídrami z rôznych oblastí na tej najvyššej úrovni.

Zúčastni sa nášho summitu

Vstúpte do jedinečného sveta tvoreného inšpiratívnymi myšlienkami a podnikateľskými postrehmi rokmi overených biznis lídrov. Tento unikátny summit je navrhnutý tak, aby sa stal hnacou silou kreativity a inovácie, kde sa vizionári ako vy, stretávajú s cieľom posunúť hranice konvenčného myslenia. Vašou účasťou získate prístup ku komunite, ktorá sa zaviazala podporovať nové perspektívy a podnecovať transformačné koncepty. Využite príležitosť vzájomného obohatenia na základe výmeny nápadov s trendsettermi, ktorí podnecujú nové spojenia a prispievajú ku kolektívnej inteligencii rovnako, ako vy.